Referencje

Firma Antykuna znajduje się na rynku od 12 lat, nieustannie pomagając zwalczać problem z gryzoniami, które spędzają sen z powiek wielu ludziom.

Od początku istnienia firma postawiła duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, dojeżdżając do niego na terenie całej Polski, oraz tworząc indywidualne projekty do zabezpieczeń domów.

Niezwykle ważne jest dla nas zdanie klientów oraz ich opinie o naszych urządzeniach oraz obsłudze. Cenimy sobie wszelkiego rodzaju uwagi, które pozwalają nam nieustannie się rozwijać.

My z swojej strony wkładamy całe swoje doświadczenie oby w jak najlepszy sposób pozostawić po sobie ślad u ludzi, którzy nam zaufali.

References Icon 1

Skorzystałem z pomocy firmy Antykuna podczas zabezpieczenia domu. Firmę znalazłem przez internet i po rozmowie telefonicznej, która przebiegła w profesjonalny sposób postanowiłem skorzystać z ich usług.

Pan zajmujący się wyceną szybko przygotował dla mnie projekt wyjaśniając wszystkie koszty oraz ustalając wszystkie niezbędne szczegóły.

Niedługi czas oczekiwania na montaż też jest dużym plusem. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Rafał, Łódź
References Icon 3

Polecam firmę Antykuna działają szybko, konkretnie a co najważniejsze skutecznie.

Patryk, Warszawa
References Icon 4

Kilkukrotnie miałam problem z przegryzionymi kablami w aucie co ciągnie za sobą duże koszty naprawy. Stosowałam różne metody walki z kuną: kostki do WC, spraye a nawet sierść psa ale ciągnie bezskutecznie.

Koleżanka poleciła mi odstraszacze ultradźwiękowe, które zakupiła w firmie Antykuna. Strzał w dziesiątkę!!

Problem znikł i już więcej nie muszę umawiać się na wizyty u mechaników cały czas naprawiając moją instalację.

Bardzo dziękuję za poradę oraz montaż urządzenia, polecam tą firmę każdemu.

Zofia, Tomaszkowice
References Icon 2

Dzięki zastosowaniu odstarszaczy firmy Antykuna w końcu mam spokój i nic nie chodzi nam moją głową. Skuteczne urządzenia pomogły mi pozbyć się problemu. Polecam..

Igor, Katowice
References Icon 6

Być może nie tanio, być może nie cicho ale skutecznie a to najważniejsze. Walczyłam z tym gryzoniem długi czas stosując różne sposoby pozbycia się go.

Pomagało ale na chwile, problem cały czas wracał a moje nerwy coraz bardziej były na skraju wyczerpania.

Przypadkowo usłyszałam reklamę firmy Antykuna w radiu.

Nie miałam już nic do stracenia: brak sił, bezradność i zniszczony dach. Na szczęście to już przeszłość a ja firmę polecam każdemu, kto spotyka się z takim problemem.

Elżbieta, Stary Sącz
References Icon 1

Super obsługa, profesjonalny montaż, skuteczny sprzęt.

Marek, Grodzisk Mazowiecki