Zestaw Parking Medium

Skuteczne zabezpieczenie parkingu


Średni zestaw skutecznie ochroni garaż, parking oraz wielkiego rodzaju miejsca niezadaszone przed gryzoniami.
Urządzenia są odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, dzięki czemu zapewniają ochronę pozostawionych aut na parkingu przez cały rok. Ważna kwestią jest ustawienie głośnika, nie może on być skierowany w górę ponieważ jego emisja dźwięków zostanie zakłócona przez dostający się do niego deszcz lub śnieg.

W skład zestawu wchodzą dwa urządzenia. Jeden odstraszacz posiadający 3 głośniki oraz drugi 4 głośnikowy. Każdy głośnik emituje fale ultradźwiękowe o zasięgu 8-10 metrów, które rozchodzą się w stożek.


Montaż kilku odstraszaczy w zależności od wielkości postoju zabezpiecza obszar i całą flotę pojazdów na nim pozostawionych.

KUP TERAZ


Średni zestaw dostępny w dwóch wariantach:

W zestawie

Zestaw zawiera

1 sztuka odstraszacza hermatycznego 3 głośnikowego

1 sztuka odstraszacza hermatycznego 4 głośnikowego

Przewody zasilające o długości 5 m

Aby prawidłowo zabezpieczyć parking, należy odstraszacz zamontować w miejscu, które chcemy ochronić, tak aby wydobywające się fale działały na całym jego obszarze.

Istotną kwestią jest aby urządzenie było zamontowane na wysokości ok 20 cm nad powierzchnią nie wyżej, ponieważ gryzonie mogą poruszać się pod wydobywającymi się falami.


Ultradźwięki nie mogą spotykać na swojej drodze przeszkód, ponieważ jak wynika z praw fizyki nie przenikają przez nie, co skraca ich zasięg działania.
Część emitowanych dźwięków jest słyszalnych dla ludzkiego ucha, nie mają one wpływu na zwierzęta domowe.

Zleć montaż
profesjonalistom

Profesjonalna pomoc w pozbyciu się problemu.


Nie zwlekaj - wypełnij formularz, prześlij zdjęcia a resztą zajmiemy się MY.

Sztab wyszkolonych ludzi stworzy system zabezpieczenia Twojego domu przed gryzoniami, a ekipa monterska działająca na terenie całej Polski zajmie się jego profesjonalną instalacją.

Jesteśmy po to, aby Tobie pomóc. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Nie zwlekaj,
napisz już dziś w celu ustalenia terminu.

system@antykuna.pl