Zestaw Parking Maxi

Skuteczne zabezpieczenie parkingu


Duży zestaw do zabezpieczenia przed gryzoniami parkingu, garażu oraz niezadaszonych miejsc.
Odstraszacze kun na zewnątrz to urządzenia szczególnie cenione przez właścicieli komisów, serwisów samochodowych i firm przewozowych.

Urządzenia są odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, dzięki czemu zapewniają ochronę pozostawionych aut na parkingu przez cały rok.


W skład zestawu wchodzą dwa urządzenia czterogłośnikowe na metalowej nóżce. Każdy głośnik emituje fale ultradźwiękowe o zasięgu 8-10 metrów, które rozchodzą się w stożek. Cechą tego odstraszacza kun jest szerokie pole działania. Pojedyncze urządzenie emituje ultradźwięki pod kątem 360º co pozwala stworzyć ochronne pole ultradźwięków.

KUP TERAZ


Duży zestaw dostępny w dwóch wariantach:

W zestawie

Zestaw zawiera

2 sztuki odstraszaczy hermatycznych 4 głośnikowych

Przewody zasilające o długości 5 m

Aby prawidłowo zabezpieczyć parking, należy odstraszacz zamontować w miejscu, które chcemy ochronić, tak aby wydobywające się fale działały na całym jego obszarze. Istotną kwestią jest aby urządzenie było zamontowane na wysokości ok 20 cm nad powierzchnią nie wyżej, ponieważ gryzonie mogą poruszać się pod wydobywającymi się falami.

Ultradźwięki nie mogą spotykać na swojej drodze przeszkód, ponieważ jak wynika z praw fizyki nie przenikają przez nie, co skraca ich zasięg działania.


Część emitowanych dźwięków jest słyszalnych dla ludzkiego ucha, nie mają one wpływu na zwierzęta domowe.

Zleć montaż
profesjonalistom

Profesjonalna pomoc w pozbyciu się problemu.


Nie zwlekaj - wypełnij formularz, prześlij zdjęcia a resztą zajmiemy się MY.

Sztab wyszkolonych ludzi stworzy system zabezpieczenia Twojego domu przed gryzoniami, a ekipa monterska działająca na terenie całej Polski zajmie się jego profesjonalną instalacją.

Jesteśmy po to, aby Tobie pomóc. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Nie zwlekaj,
napisz już dziś w celu ustalenia terminu.

system@antykuna.pl