Skuteczne zabezpieczenie strychu i poddasza

Gwarancja skuteczności


Domowy odstraszacz kun to elektroniczne urządzenie emitujące fale ultradźwiękowe o zmiennej częstotliwości. Ultradźwięki nie przechodzą przez: drewno, suchy tynk, beton, szkło, wełnę mineralną itp., to nie jest promieniowanie, w związku z tym urządzenie musi być umieszczone i skierowane w miejsce gdzie grasuje kuna lub inne gryzonie.


Odstraszanie kun ultradźwiękami jest w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Urządzenie pozwala skutecznie pozbyć się gryzoni z domu, strychu, poddasza i dowolnego miejsca, w którym masz problem z kunami.


Urządzenie powinno pracować 24 h na dobę aby działało skutecznie, ilość prądu jaką pobiera jest znikoma ( mniej niż wyłączony telewizor ) a w zamian oferuje całodobową ochronę domu przed kunami.


W naszej ofercie znajdziesz najlepsze urządzenia odstraszające kuny w domu, których skuteczność potwierdzają opinie zadowolonych klientów.


Uwaga; na odstraszacze domowe nie może działać wilgoć w postaci opadów atmosferycznych (podłączenie do niego zasilacza poprzez wtyk nie jest hermetyczne). Nie może na nie podać deszcz.


Już od

120 PLN

Wybierz swoje urządzenie

5 listopada, 2020
Odstraszacz nr 1

Odstraszacz pojedynczy

6 listopada, 2020
Odstraszacz nr 2

Odstraszacz podwójny

6 listopada, 2020
Odstraszacz nr 3

Odstraszacz zespolony

6 listopada, 2020
Odstraszacz nr 4

Odstraszacz hermetyk

Zleć montaż
profesjonalistom

Profesjonalna pomoc w pozbyciu się problemu.


Nie zwlekaj - wypełnij formularz, prześlij zdjęcia a resztą zajmiemy się MY.

Sztab wyszkolonych ludzi stworzy system zabezpieczenia Twojego domu przed gryzoniami, a ekipa monterska działająca na terenie całej Polski zajmie się jego profesjonalną instalacją.

Jesteśmy po to, aby Tobie pomóc. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Nie zwlekaj,
zadzwoń już dziś w celu ustalenia terminu.

+48 607 403 777